Homepage@jober.se
 
Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2018 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Lista Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2018 Printer Skriv ut Eclectic Result 2018-Score
Alla resultat=122 St.
Lista Resultat AllanSvärd450204-0255243434343245244424433454343443349911.487.61
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-06653445433435363545345384644634544011324.788.32
Lista Resultat WernerPetersen390202-01042444443534463445346393543524443410718.688.43
Lista Resultat StureLandgren390907-01053345342433453544244354543424543510313.689.44
Lista Resultat MatsRoliden450630-01952445443536353544345364643523443510717.189.95
Lista Resultat ChristerMattsson470801-01942555443436453544245364543524543610818.0906
Lista Resultat RolfLiseborn401207-01863445443437463544345384533434543511019.890.27
Lista Resultat UrbanBergman540125-0154244534243235344435435453253354341019.791.38
Lista Resultat JonnyPetersson540519-00943446433435552444335354433523443210210.691.49
Lista Resultat StenKarlsson401213-01153445433536464344345374643534543811118.392.710
Lista Resultat UlfNordin400419-01253455443437453444355374533523543410815.392.711
Lista Resultat SvenSkoglund300414-00653446543438563534354384644625544011622.993.112
Lista Resultat Per-IngeHallin480519-01553455443538453444344354543522543410713.393.713
Lista Resultat OlleOldmar380523-01253445452537563655356443553625543811925.193.914
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-01954445553540454634355394653625443911823.594.515
Lista Resultat PerBonny360224-01063445453539563545245394544544543911722.394.716
Lista Resultat BengtAlmgren440715-02063555443540462545346395453634543911823.394.717
Lista Resultat BoLundin370402-00963545443539553544355394553634543911722.294.818
Lista Resultat JanHammarlund460510-01953446333536553543355385543645444011418.895.219
Lista Resultat HansEricson540224-01353355443537553434245354543634533710913.795.320
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-02152445533536453534155354543535543810913.695.421
Lista Resultat RonnyKindblom411217-01244555343538553545345393543635443711418.595.522
Lista Resultat BörjeGustavson340407-00653455453539463645355415643535544012022.697.423
Lista Resultat StureFastén430804-01853445443436563544445403543535433511113.397.724
Lista Resultat PaulCarlsson430616-01953445443537473544356414544625543911718.998.125
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-01563445442537463545355404543534533611314.998.126
Lista Resultat SuneSiesjö350406-01253455543539562754356435543635544012223.798.327
Lista Resultat LarsJonhammar540421-01653456543540463555355414543534543711819.798.328
Lista Resultat ThomasEriksson471021-0165344544343644344434535454353343341056.798.329
Lista Resultat BengtGustavsson390512-01063446443539563645355424543545543912021.09930
Lista Resultat StefanAndersson570806-01653455543539452544345364533435453611111.999.131
Lista Resultat RogerKarlsson490101-03053555443539453544245364543534543711212.299.832
Lista Resultat IngvarTörn450128-01673347353540462534356385543534543811616.010033
Lista Resultat Ann-ChristinWiklund480810-02263436453438563655355434443635443711817.9100.134
Lista Resultat HansOlsson480720-01343345553537453645555423642534543611514.9100.135
Lista Resultat TomOrhamn380820-01353556553542574655356465644734654413231.9100.136
Lista Resultat MalcolmKvarnström381211-01053446443538564545346425542635644012019.8100.237
Lista Resultat JanGiese521108-01953455343537562544345384453535553911413.3100.738
Lista Resultat ArneWirdbo430702-02153545553540463654355415543534553912019.2100.839
Lista Resultat JanLagerborg470519-01854566442440453644255384544644443911715.9101.140
Lista Resultat OssiKoukkula520807-01953555433538453544355385543534543811412.8101.241
Lista Resultat JanFrisk470714-01354446543540563454355405454635544112119.5101.542
Lista Resultat RolfAnnerberg481215-02453456443539563544356415552534643911917.5101.543
Lista Resultat HansLarsson481204-01053457443540563555346425654534654312523.4101.644
Lista Resultat JohnEiderfors500623-01453456443539563545256415543645544112119.1101.945
Lista Resultat WeineKarlsson490101-0295344534353645355533538454353444361108.1101.946
Lista Resultat BengtBolin460723-01863566453543563555355425654634554312826.010247
Lista Resultat PerBlomstrand520624-02064556453543563544355405554635654412724.7102.348
Lista Resultat KjellEricsson480702-01653446443538453444344355654534544111411.4102.649
Lista Resultat TommyLeidebrant480903-02953656453542463454355395643534654112219.1102.950
Lista Resultat JanerikHård430812-01974446653645564755446464744445654313430.7103.351
Lista Resultat AndersLindeborg441016-01763456553441463654356425543746744512824.6103.452
Lista Resultat GertVemmerstad450516-03562556533540653554356425653644644312521.1103.953
Lista Resultat SörenJohansson540711-00742445443535543545456414643634543911510.8104.254
Lista Resultat GunnarÖster520104-0025444544243645455434640454363454381149.010555
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-02262536553540573645346434643635644112418.7105.356
Lista Resultat KjellPehrson390905-00853456554542552655346414653635664412721.6105.457
Lista Resultat UlfWallenborg560228-02054457543542563454355405643534644012216.4105.658
Lista Resultat AilaHögstedt420910-02153546453540472654356425653635654412620.4105.659
Lista Resultat PerErlandsson450421-01753456553541463555455425654644544312620.4105.660
Lista Resultat AgnetaKjellberg530920-01153546443539553746345425544644544112215.6106.461
Lista Resultat GunillaHägglund461009-01764556443643564655246435543634644012619.3106.762
Lista Resultat MarianneOlsson450725-01563455433538563655346434653635654312417.1106.963
Lista Resultat EsaRäisänen560820-01364357543441563555357445654544554312820.8107.264
Lista Resultat HansNielsen490923-02743556533539563545455424644544544012113.7107.365
Lista Resultat LarsEriksson470705-01853566554544564745356454655645654613527.3107.766
Lista Resultat BertilKarlsson470603-03064446644543474655455455654645564613426.2107.867
Lista Resultat EvaGranlund440505-01363567554546674655355464654736654613830.1107.968
Lista Resultat EvaVidmo511002-01963456553643473645356435643645644312920.9108.169
Lista Resultat ElsaEricsson370624-00763555453440574755456485744645654613425.7108.370
Lista Resultat AndersSvensson560929-01554447362641463545444395654655654712718.5108.571
Lista Resultat GöranHansson490316-02263456453541564644345414553634554012213.5108.572
Lista Resultat TomasLundström510916-0145344544343636254434435554354646421134.4108.673
Lista Resultat ChristianDrapier500805-01253558343541463655465445643645444112617.1108.974
Lista Resultat LenaEriksson430729-01873557453645564655457476654745544613828.011075
Lista Resultat MaudRydeblad450830-01763646653645564645356445654735654613524.5110.576
Lista Resultat SusanneLagerqvist570809-02673557653546574656356474743645654413725.6111.477
Lista Resultat RitvaMattsson461110-02163566553544673555456465754735654713725.011278
Lista Resultat IngerHovander430818-01873566664548684755366505763735754814633.7112.379
Lista Resultat BengtIvarsson441008-01964556453543583655356465654737544613522.1112.980
Lista Resultat EthelEklund471015-02364547553645564654356445644545744413319.9113.181
Lista Resultat BerntBergström441213-01564748543546453554256395644545544212713.8113.282
Lista Resultat IngerHedlund451106-01764546553543474454455425644545654412915.7113.383
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-02474658564550463755356445653646654614026.5113.584
Lista Resultat UllaCarlsson450928-02573546553644673655357476754746755114227.2114.885
Lista Resultat JanStrandh560828-04063565563645463645356425553754654513216.9115.186
Lista Resultat MatsNordin551231-0235344644243657355534542554454555421204.9115.187
Lista Resultat BjarneAndersen500728-00153576853648563545345405544634544012812.7115.388
Lista Resultat ChristerHaraldsson470922-04663669364548584645466487754545564814428.5115.589
Lista Resultat GunnarNyman381102-00864656544545564666466496764757755414831.4116.690
Lista Resultat SiwBergström450629-01774656654548574655355455644644654413720.3116.791
Lista Resultat HansStrömberg370216-00464776554650564646257455653634554213720.1116.992
Lista Resultat MarianneEriksson560207-02372455543540574655466485844755654913719.7117.393
Lista Resultat GunnelKlofsten-Pamlin370715-00974657554649574655357475753735654614224.6117.494
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-02474557552545663755367486853746665114426.011895
Lista Resultat ÅkeNäsman420316-01763546453541574654466474655646854913718.6118.496
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-01273667564650674756467525654746765015231.2120.897
Lista Resultat RolandEricsson360406-01074667554650784767477576754547755015736.012198
Lista Resultat IrmgardLarsson410103-00864667554649784646466515754746744914927.9121.199
Lista Resultat LennartGustavsson450319-021644565536446741058456555444635654214119.6121.4100
Lista Resultat SiewertOhlsson401027-01074778564654573766577536764737765316036.0124101
Lista Resultat HelgaAltmäe500720-01764567564649673756367505854746865315227.2124.8102
Lista Resultat RichardNordgård450827-019656510445550553547365435664536664714013.5126.5103
Lista Resultat Else-MarieNyman370907-01384687564654594776377555864836855316231.7130.3104
Lista Resultat Ulla-BrittSvärd521006-01273666555649584755487536754744675015221.3130.7105
Lista Resultat IngerSiesjö350322-00884676664653685866567576865756865716733.7133.3106
Lista Resultat EvaLindgren-Hård441121-02095768764759695865357546964856865817136.0135107
Lista Resultat Britt-MarieLinnuste500320-01975767564653674756387535755756855315920.1138.9108
Lista Resultat EvaBjörnemark461008-018836795756566941066468597956977766317822.8155.2109
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat HansJohansson530421-018546574555467655456554800000000009416.477.6
Lista Resultat PeterWanner550225-013439510475552610546455449000000000010117.883.2
Lista Resultat Karl-EricLarsson490501-026544975545486835655554800000000009610.785.3
Lista Resultat StureAhlqvist300724-0029489885556100000000007774886866112236.086.0
Lista Resultat BjörnStåhl461021-02474468554649765106745757000000000010618.487.6
Lista Resultat GöranEkvall541216-00900000000005647863454857438551065310113.387.7
Lista Resultat OlofEdhag351008-016866510995664684108557659000000000012335.287.8
Lista Resultat ErnstEriksson460526-0230000000000874649557554754757544810314.089.0
Lista Resultat MonicaAnnerberg550811-0240000000000776655469557753656865310818.289.8
Lista Resultat DorisWinter480605-02283766754753610486857862000000000011521.393.7
Lista Resultat NiklasBergström570802-02164567553647410679947763000000000011015.194.9
Lista Resultat BirgitKallenvret490408-027106877674863000000000079749751066412730.796.3
Lista Resultat UlfSundqvist361001-0038486986676278577566859000000000012118.4102.6
Lista Resultat StenLarsson490613-00886978568865810897959873000000000013834.3103.7