Homepage@jober.se
 
Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2016 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2016 Printer Skriv ut Eclectic Result 2016-Score
Alla resultat=152 St.
Werner A Petersen 390202-01053444433535553444245363552533443410517.787.31
RolfLiseborn401207-01852335342431463544345384543534543710617.688.42
KjellEricsson480702-01643345342331442544245344533534443510011.288.83
StureLandgren390907-01052354342331453443345354543523543510111.489.64
SuneSiesjö350406-01253346452436463644355404444634353711322.390.75
BoLundin370402-00952345442433453544455395453535554011221.190.96
SvenSkoglund300414-00652445343535463645256413643634543811422.791.37
BengtGustavsson390512-01053455443336563544346404333525543411018.391.78
GertVemmerstad450516-03552456342536463645445414443534543611320.892.29
BengtAlmgren440715-02053455452538552544345375543545544011521.693.410
RonnyKindblom411217-01253445432434563444345383544534543710915.593.511
JanerikHård430812-01963545553541563645256424543734543912227.894.212
AilaHögstedt420910-02153445443436363644346394543534543711217.794.313
TomOrhamn380820-01364545342538553555356425643645554312328.394.714
BörjeGustavson340407-00653445443537563544345395543644533911520.294.815
UlfNordin400419-01243444442433553543345374543634543810813.09516
OlleOldmar380523-01243354542535563545355414654534544011620.595.517
StureAhlqvist300724-00264566543645573644356435554735644413236.09618
Per-IngeHallin480519-01553446443538443544344354343533543410710.796.319
Per-OlofKarlsson470531-06663546443540564644246415653534644112225.796.320
MatsRoliden450630-01953445443436553544355395543534543811316.396.721
TomasLundström510916-0144344434243244353434535453353344341014.296.822
HansOlsson480720-01343445543436453543355375543535543911215.296.823
WeineKarlsson490101-0295334434343344354434536343352454331025.09724
ThomasEriksson471021-0165333543253344344434434444353444351025.09725
RogerKarlsson490101-03043445442434452544335354543535553910811.09726
RitvaEdvaldsson490821-01563445343537453644345384543635543911416.997.127
AllanSvärd450204-02543445443435443544345364543534543710810.597.528
UrbanBergman540125-01552446443537553544335375443534443611011.398.729
PaulCarlsson430616-01953446443538454545356415553534554011920.298.830
MarianneOlsson450725-01553445443436463635356414553545533911617.09931
BjörnStåhl461021-02453555542539463544344374534636544011616.899.232
JanHammarlund460510-01963546343539563544355405643635544112020.199.933
ChristerMattsson470801-01953455443437563544346404544525553911616.199.934
PerErlandsson450421-01754356452438563654355424543535543811817.9100.135
StureFastén430804-01853356442537444544345375543625543911312.9100.136
MaudRydeblad450830-01763445453539573655345435643634544012221.6100.437
PerBonny360224-01053545443538563645356434533644643912019.6100.438
GöranJuninger520702-01753455443437443545344364543635543911211.2100.839
Ann-ChristinWiklund480810-02243455452537463644356414544545544011817.2100.840
AndersLindeborg441016-01763546553542573644356435552635644112625.010141
PeterBjuvberg420607-01953556343539563555355425544635554212321.8101.242
HansLarsson481204-01064445443539564655356455653555544312725.7101.343
TommyLeidebrant480903-02953455443538563545256415542535643911816.6101.444
UllaCarlsson450928-02563556553442563645356434733745654412927.4101.645
StenKarlsson401213-01153545443437463555455424454645454112017.2102.846
GöranWinter440803-0165343544253555254433637554464444401129.1102.947
RolandEricsson360406-01064545563543683656367505654745554613936.010348
RolfAnnerberg481215-02442547352537463555355415653735554412219.010349
JanLagerborg470519-01844556353540564544355413643444453711814.8103.250
Per-ÅkeLarsson500320-02153455443538454455255395643635554211915.8103.251
IngvarTörn450128-01653446453539553654256415544534543911915.6103.452
UlfWallenborg560228-02063455453439553544336385554634554211915.1103.953
LailaJacobsson401231-01553437544641463654346415644726654512723.010454
ChristinaLagerborg470313-02253456453641563654346424543544553912218.010455
LenaEriksson430729-01854556443541562645366435654644644412824.010456
JonnyPetersson540519-00964445443539553544355394642634543811611.8104.257
ErnstEriksson460526-02353445443537554445345394544545554111712.7104.358
EvaVidmo511002-01963556553442563644356424543645554112520.7104.359
HansEricson540224-01364455463542442544455374543535643911813.2104.860
EsaRäisänen560820-01353346443638453555355405553635554212015.010561
StenWerndén330808-00454545453540554655356444654635544212620.4105.662
ElsaEricsson370624-00753556544542574745356464643645554213024.3105.763
GunvorHeldt-Dahl410906-01463556553543563655356445743635754513225.8106.264
JanFrisk470714-01363446443539563655346434564635644312518.6106.465
ÅsaOhlsson441013-02463546553542584755467514654625654313629.2106.866
Sven-OlovNorén510721-01663556453542553644356415553634554112417.1106.967
LarsEriksson470705-01853466542540664555357464644655654513123.9107.168
OssiKoukkula520807-01964466443542553444355385544534543911911.7107.369
BengtBolin460723-01863456454542563655356444654734654413022.5107.570
LennartGustavsson450319-02152455443537574654256445653646564612718.8108.271
ElsieGustavsson400920-01274656553546675655356484754745754814233.010972
SiewertOhlsson401027-01054657453645683656466505844845755014536.010973
EthelEklund471015-02363556443541564644455435643545544112516.010974
EvaLindgren-Hård441121-02064567564649674655467505653645754614536.010975
AlfBjörnberg460825-03663557754547574644566475654654654614030.5109.576
BengtIvarsson441008-01963446443539573545356435544666654712918.9110.177
MalcolmKvarnström381211-01062656553543463654456435754444654413019.7110.378
BerntBergström441213-01554446444439453755355425663644544312413.6110.479
RitvaMattsson461110-02163556553543674655366485653745644513625.6110.480
GunnarÖster520104-0025343534253456464545645354463564401198.4110.681
IngerHedlund451106-01753435553538474555355436753644554512615.1110.982
ArneWirdbo430702-02153546452539564655455456544646644512918.011183
AgnetaBorgquist420513-02354557443643564656456476655844955214230.9111.184
BertilKarlsson470603-03073456453542574755456485654645654613624.2111.885
KjellPehrson390905-00852545464641573654456455644747554713320.3112.786
Britt-MarieLinnuste500320-01974556543645584645357475653745654613825.011387
RolfHillborg550117-02163455453540564855355465554635554312916.011388
JohnEiderfors500623-01464446553542574655457484643745544213218.7113.389
EvaGranlund440505-01373656653546584746266485655745754914329.5113.590
GöranHansson490316-02253547443439574654357466644525654312813.8114.291
Britt-MarieFrisk430403-02474557544546573655356455654746654813924.4114.692
Sven-ErikKjelsson350919-00765566545648473545455427664665655114125.9115.193
AnnicaEriksson590317-01354546453541565555355445634737554513014.7115.394
UlfOlsson460617-02052556443539463645366436754835654913115.6115.495
GunnarNyman381102-00854468454545684654466496754845665114529.6115.496
ChristerPettersson490126-02053646352539595735355474654735554413014.2115.897
BillÖberg400920-01163547444542563564356435646555634513014.2115.898
KjellFornborn541012-01264657644648263554346385643555644312912.6116.499
DorisWinter480605-02263556554443584655357484653745544313417.6116.4100
RolfJacobsson440114-01554455443539564655355446655756755213518.1116.9101
ÅkeNäsman420316-01753556553542683745356476654645654713619.0117102
SiwBergström450629-01763556552542583655467496654745554713820.9117.1103
IrmgardLarsson410103-00874576454547674756456505643655664614325.7117.3104
OlleHagström440921-01463757453545574765366495744645664714121.5119.5105
PeterKäll510524-01354451064454756455544543455453454391299.5119.5106
IngerHovander430818-01874657653649694755366515754846755115131.1119.9107
KerstinJuninger530313-01344565565646564755446465544635744313515.1119.9108
IngemarKarlsson440805-02483956475754674764468524653635654314927.6121.4109
BoKlang380529-01353636564442563665356454964837755314018.4121.6110
GunnelKlofsten-Pamlin370715-00974657654751584655356475644745554514320.7122.3111
IngerSiesjö350322-00874667664652683666467526765837755415835.3122.7112
RolfGranlund391215-00766667654652666756465515544644544114420.5123.5113
GeorgGustafsson560929-016645565535445535563564356541034574913612.3123.7114
Else-MarieNyman370907-013746674546496104756477566653836955115629.5126.5115
KurtSöderlund511002-01863455554744674664466495844775555014316.3126.7116
KerstinGustavsson410829-01774558565651694665466525654957655215528.1126.9117
EvaHansson490920-02173566553646695756467556655746765215325.8127.2118
GunillaHägglund461009-01763556554645684755466515643746954914517.8127.2119
MarianneEriksson560207-02363556543542574555456467648765775714517.0128120
Karl-EricLarsson490501-0266356754364556465534644675474655491388.7129.3121
JanGiese521108-01964646554545573655456466664746685314411.8132.2122
BirgittaStrannerdahl500801-03075658565754575766366516754745755015522.8132.2123
YngveÅkerlund350930-009645776546509951065396626744746554816027.0133124
LottaBecker390614-01574657565651784867567586865746765516430.6133.4125
BengtDahlgren480426-01464646453947575659459555654646574815016.2133.8126
EvaBjörnemark461008-01875668654754694765456525655746665015621.2134.8127
UnoEdholm440620-03364676467854784755357516695863875816323.9139.1128
StenLarsson490613-0081067610758665583756467518765848976217833.8144.2129
ENDAST 2 SLINGOR
OlofEdhag351008-0166569756565500000000006774635955210735.072.0
RichardNordgård450827-019636484545450000000000454463484428713.373.7
AndersHalvarsson430301-018000000000058576535549555546545449319.074.0
SörenJohansson540711-00700000000004536543554056446455645859.275.8
GöranAxhamre510123-015000000000058455535747575474665499619.776.3
ToreRasmusson541219-007000000000048765745652565453466449618.877.2
AnitaKlang391026-0077665756355068475626751000000000010123.777.3
UlfSundqvist361001-0030000000000764565458507655636665010018.281.8
Ulla-BrittSvärd521006-0126466766465157466648955000000000010624.082.0
ArneAndersson350304-00564561065475300000000007744644564710017.882.2
SonnyNedelius460415-01100000000004745552864655536368445917.983.1
HansNielsen490923-027545574524419635676695700000000009813.384.7
DickBjörnemark450919-019000000000071041046254525744747554810012.887.2
BosseLemon440605-0180000000000784779567606763886886012032.587.5
RolfPorsborn430505-04100000000007107755557588774656896011828.289.8
LennartJohansson500612-0130000000000674679766585954626675010817.790.3
LeifErlandsson400516-0130000000000794879468627664766795812029.190.9
MargaretaHorney-Warberg410113-0058468856575778596566860000000000011725.691.4
AhtiEklund400325-01177476674553573985371057000000000011018.191.9
BoPersson511217-0300000000000885696466584753559765110916.992.1
BörjeGustavsson400205-0170000000000585659367545663755965210612.094.0
GöranHartzell400120-01000000000007757663665367841089866611922.596.5
SusanneLagerqvist570809-02676571076576087587657659000000000011921.397.7
BarbroEriksson480319-04700000000008959895810717875858996613736.0101.0