Homepage@jober.se
 
Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2015 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2015 Printer Skriv ut Eclectic Result 2015-Score
Alla resultat=142 St.
StureLandgren390907-0104333433242944354424535454353443359910.0891
UlfNordin400419-01242344443533463533344354533525533510312.990.12
BoLundin370402-00943445443435563545345404642534543711220.791.33
Werner A Petersen 390202-01053445443436563534245374543534443610917.0924
RolfLiseborn401207-01843445443536453544345374543534543711017.0935
BengtGustavsson390512-01053345433535453644355394543634543811218.0946
BörjeGustavson340407-00653544443537463644355404543535443711420.0947
Jonny Petersson 540519-00952445443435452554345374543534443610812.795.38
PerBonny360224-01062445542537443455345374643645444011418.195.99
PeterBjuvberg420607-01943455433435563644356425644635644312022.897.210
HansOlsson480720-01352345443535473545356425543434543711416.09811
Allan Svärd 450204-02553454442435453543355374543524643710911.09812
OlleOldmar380523-01253555533539463555346414544625554012022.09813
Per-IngeHallin480519-01543444443535454543354374543534543710910.09914
KjellEricsson480702-01653355342434563544255394543534543711011.09915
Roger Karlsson 490101-03053445543437543544356395532533443411010.999.116
Tom Orhamn 380820-01363456532539573655355445744744644512828.899.217
RitvaEdvaldsson490821-01553445443537483645355434543534443611616.010018
WeineKarlsson490101-0295333544343445354534538444343454351076.7100.319
Bo Klang 380529-01354445353538563545355414653634533911817.6100.420
ChristerMattsson470801-01953545542538443544344355753635454311615.010121
MarianneOlsson450725-01543455442435463654356424643635544011716.010122
Rolf Granlund 391215-00753445443436573545356434644635554212119.7101.323
Paul Carlsson 430616-01953446453539563655255424643635554112220.010224
Thomas Eriksson 471021-0165344534343544354434536454353454371086.010225
GertVemmerstad450516-03553556443540554644256415643545544112219.9102.126
Per-ÅkeLarsson500320-02152546453539563645345414633635543911916.010327
Sture Fastén 430804-01853446443437554444355395644625544111714.010328
BengtBolin460723-01854456343539564655356455643436554112522.010329
Sten Werndén 330808-00463556443541533655356415643635544112320.010330
BertilKarlsson470603-03053557553543463755356444344545654012724.010331
Bill Öberg 400920-01153445443436453544356395553645544211713.9103.132
ChristinaLagerborg470313-02253556453541563634256405544644444012117.8103.233
RolfAnnerberg481215-02453456443539553734455415645634454212218.010434
Inger Hedlund 451106-01744535443537563545355414543645644111915.010435
SvenSkoglund300414-00653455452538563654356435634635644212319.010436
ElsaEricsson370624-00753455453539675654355464643645654312824.010437
Sture Ahlqvist 300724-00264556453543574754467495743846654814036.010438
Per-OlofKarlsson470531-06653456453540584565356474644635664413127.010439
Tommy Leidebrant 480903-02953354443536564645446444643735544112116.010540
SonnyNedelius460415-0115234644353655454534540464353344361126.8105.241
BjörnHolmgren420909-00853466453541564554356435642534654012418.7105.342
ÅsaOhlsson441013-02463457453643573755357474753736544413428.4105.643
Ingvar Törn 450128-01653446453539554644366435544634443912115.010644
AndersLindeborg441016-01764465453542574545257445654744644513125.010645
EvaGranlund440505-01363566542542564645366455653646854813528.8106.246
Annica Eriksson 590317-01353445452537593444356434544534543811811.4106.647
EthelEklund471015-02363546553441564654356445643535433812316.010748
Yngve Åkerlund 350930-00953556463441483657347475644645554413224.6107.449
Ann-ChristinWiklund480810-02243355543537573655356455653635544212416.4107.650
Sven-OlovNorén510721-01652545433536563654256425654735654612416.010851
Gunnar Nyman 381102-00844667553646573645457466652745644513728.7108.352
Ronny Kindblom 411217-01253455453438564645346435643645644312415.010953
JanLagerborg470519-01862456453540574655365464543634543812415.010954
SiewertOhlsson401027-01064557653647574854467506753746644814536.010955
EvaVidmo511002-01963445553540574655356465743644744413020.9109.156
Rolf Jacobsson 440114-01553355433536574558456494653644554212717.7109.357
Maud Rydeblad 450830-01764556453543464645456445634645644313020.3109.758
ArneWirdbo430702-02163556452541464664356445543645644212717.011059
Aila Högstedt 420910-02163456443540664745356464654635544212818.011060
Sven-Erik Kjelsson 350919-00764556553544672665556485644646544413625.6110.461
GunvorHeldt-Dahl410906-01473556453543474756367495753645854814029.011162
BerntBergström441213-01562445453538674644466474543535553912413.011163
Ulla Carlsson 450928-02564547553544774656467525643436554113726.011164
RitvaMattsson461110-02173556454544673656457494644645554313624.9111.165
StenKarlsson401213-01153356554541664555355446644536554412917.011266
MalcolmKvarnström381211-01053556453541564646456465554734754513219.011367
GöranHansson490316-02243456443538573756557505543625543912713.6113.468
Jan Hammarlund 460510-01964467552544685655356494553634654113420.011469
IngerHovander430818-018736575536476104655467535653736664714733.011470
Kurt Söderlund 511002-01854446453641463656455444654745664713218.011471
Sune Siesjö 350406-01263556554544465646356456754645454613520.1114.972
Laila Jacobsson 401231-01553457543642674666356496654835644713822.8115.273
ElsieGustavsson400920-01274665553647685755367525654856755115034.011674
Björn Ståhl 461021-02453557563645564645446445553645654413316.3116.775
KjellPehrson390905-00862667563546663656456474654535654313619.011776
RolandEricsson360406-01074467564548784856367545654846654915133.7117.377
Bengt Ivarsson 441008-01964565554646684655366495643645444113618.4117.678
MatsRoliden450630-01953557443440464655467475556635664713416.011879
Else-MarieNyman370907-01374656664549684746367515653745844714729.011880
LenaEriksson430729-01873667554649674755457504644645744414324.8118.281
Agneta Borgquist 420513-02364566553646586766467555653745554514627.6118.482
JanFrisk470714-01354556453542674656466505754635644513717.9119.183
StaffanEneqvist411215-02154555453642585765456515654755754914222.9119.184
Britt-MarieFrisk430403-02464566553747674756467525753736654714626.012085
Leif Ölvehed 361102-01474677565754584665457504753736554514928.6120.486
LennartGustavsson450319-02163456454542594656467525664635654614018.012287
GunnelKlofsten-Pamlin370715-00953555663644664866467535753645654614319.9123.188
Janerik Hård 430812-01973567554749684755467525664746654915026.7123.389
Kerstin Gustavsson 410829-01764656544545774856267526854755845214925.7123.390
Sten Larsson 490613-00874666554649674757467536955766655515733.012491
Eva Lindgren-Hård 441121-02074766665754684747467536854846755316036.012492
Gunilla Hägglund 461009-01764556664547773656377514644645664514318.012593
LarsEriksson470705-01864647463646877867446575754645554614923.012694
JohanFischerström440915-01364557463747684655466504643847644614316.8126.295
Kjell P Eriksson 380503-01174755464749564767367515753645754714719.2127.896
Inger Siesjö 350322-00874768664654684777467566664856755316335.012897
Britt-MarieLinnuste500320-01964566554748684755468535964847545215325.012898
Göran Winter 440803-0166355765364656474445746654365565451378.8128.299
Hans Strömberg 370216-00454457544543684656376515863946645114516.8128.2100
Bo Persson 511217-03075457455749493755677535463645854614817.3130.7101
Rolf Porsborn 430505-04174676564651583765456495865755885715725.9131.1102
IrmgardLarsson410103-00864656655750573767467525774757965715925.0134103
Christer Pettersson 490126-02063896572551454765356457964944655415015.8134.2104
Siw Bergström 450629-017745665546486103767476565655856655115520.7134.3105
AlfBlixt350608-0088466656465168475546853595510671066316732.0135106
Eva Björnemark 461008-018645555546455867554675366658551096015822.6135.4107
Anita Klang 391026-007636665546478104866379616754667745216023.3136.7108
Barbro Liljeström 441209-013836687656554104877466565745946665216326.0137109
Marianne Eriksson 560207-023637674535465931077557588745964755515919.6139.4110
Ingrid Söderholm 431228-016846686848587104886668636865947755717833.2144.8111
Eva Deilert 490120-01774569544751510887647964710859681056818329.8153.2112
Alf Björnberg 460825-0366567855465271059876610689957768876618630.1155.9113
BarbroEriksson480319-04784878674860910710784910745755958976019436.0158114
Ann-BrittKvarnström420929-01095871079386691079754910706108510681077020634.0172115
ENDAST 2 SLINGOR
HildingSegerfjord450827-01643364433535000000000055436245438739.064.0
Eva Hansson 490920-021745574547480000000000584474675509825.472.6
Sören Johansson 540711-00752476664444000000000045545445440848.475.6
BengtDahlgren480426-014635483536430000000000656475575509316.776.3
WillyCarsten371001-009746674535476556553965000000000009719.078.0
Urban Bergman 540125-015534863435410000000000685364854499012.078.0
GunnarMalmberg490311-01854555553441000000000066446345442834.079.0
DickBjörnemark450919-019737584436470000000000565464555459212.080.0
Thomas Essen-Möller 491105-0197487947355487566545652000000000010623.982.1
Lotta Becker 390614-0157473867475369486747859000000000011229.982.1
Erik Ström 370928-0107576757565500000000005745747755110623.182.9
Hans Ericson 540224-013545685848530000000000564464554439613.083.0
Åke Näsman 420316-0176445846454600000000005754779855710318.085.0
Ulf Sundqvist 361001-0037466855555100000000007656735675210318.085.0
LarsKungberg320501-0025356887375266576657755000000000010719.088.0
Bo Ehnroth 410903-014104558655654000000000066741037765611019.790.3
Roland Eklund 430524-0230000000000573659467526845775565310513.791.3
PerErlandsson450421-01754568106475500000000006775855655410917.092.0
Göran Stoor 410523-01564881055565767475746652000000000010916.892.2
MignonCarsten400802-0087456847465167667636956000000000010714.093.0
ElinKungberg330101-00396698774763710585748862000000000012531.094.0
Doris Winter 480605-0226366756585269699845662000000000011418.395.7
Tommy Johnson 481114-01373976664553000000000098451046776011315.497.6
BosseLemon440605-018748710675660810477849764000000000012426.098.0
Roland Pamlin 380217-013938766957600000000000996510891067213232.899.2
Staffan Persson 450518-03500000000006107775667618775867776212322.9100.1
OlleHagström440921-0141046610966663710475649860000000000012322.0101.0
Anders Gylder 500414-019956610673658787699891073000000000013128.6102.4