Homepage@jober.se
 
Klass

Eclectic result Veteranerna Haninge GK 2019 Alla resultat

Results F-namn E-namn Golf_id Röd Slinga Gul Slinga Blå Slinga Totalt HCP Resultat Plac.
Hål 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Sum
PAR 534454434364535443453745435345437110   
Lista Registrerade tävlingar
=Eagle =Birdie =Par =Boggy =>Boggy
Printer Skriv ut Eclectic Resultatlista 2019 Printer Skriv ut Eclectic Result 2019-Score
Alla resultat=129 St.
Lista Resultat IngerSiesjö350322-00874668664653775656468546865958876216936.01331
Lista Resultat MaudRydeblad450830-01773657552444473756457485753635664613825.4112.62
Lista Resultat UllaCarlsson450928-02574567654650584756478547665866865816228.01343
Lista Resultat BengtBolin460723-01853465443640562646265424442636643912125.895.24
Lista Resultat EvaBjörnemark461008-01863567553646676756557547864645755215224.5127.55
Lista Resultat RitvaMattsson461110-02163556553543673654456464654645654513425.01096
Lista Resultat BertilKarlsson470603-03064667454547575666266495667745765314928.1120.97
Lista Resultat YvonneNilsson470608-01974657453546597766587606854746765315929.2129.88
Lista Resultat LarsEriksson470705-01854545553541453544366405554654644412523.6101.49
Lista Resultat ChristerMattsson470801-01953435443435463554346404644545444011517.09810
Lista Resultat EthelEklund471015-02363556443541564756366484644644544113019.5110.511
Lista Resultat Britt-MarieLinnuste500320-01974456573546774855467539677957976616527.2137.812
Lista Resultat Per-ÅkeLarsson500320-02153456443539463544355394643545554111914.3104.713
Lista Resultat JohnEiderfors500623-01443457453540563445256405744645654612620.010614
Lista Resultat HelgaAltmäe500720-01774567554649683465357475754746755014630.5115.515
Lista Resultat AllanSvärd450204-02552434342330453534345364543534633710311.191.916
Lista Resultat RolandEricsson360406-01073668654651894767578616865857865917136.013517
Lista Resultat GunnelKlofsten-Pamlin370715-00973668464650595856366537864746755415725.3131.718
Lista Resultat ElsieGustavsson400920-01264567663649674656466506754745665014933.6115.419
Lista Resultat StenKarlsson401213-01163445453539463545345394654645554412216.9105.120
Lista Resultat GunvorHeldt-Dahl410906-01453557544442594755367515754735754814127.3113.721
Lista Resultat AilaHögstedt420910-02153556553441663555456455543745654413021.2108.822
Lista Resultat Britt-MarieFrisk430403-02463557563545674656357495664756665114527.4117.623
Lista Resultat PaulCarlsson430616-01973556452542454645455424683687545113521.8113.224
Lista Resultat LenaEriksson430729-01873656553545584665457505775735765214729.7117.325
Lista Resultat EvaGranlund440505-01373557552544583755467506653735754714128.8112.226
Lista Resultat ÅsaOhlsson441013-02473656653546673655456476764856655314627.9118.127
Lista Resultat BoPersson511217-030634566546456105566476555652729965115119.3131.728
Lista Resultat Ulla-BrittSvärd521006-01264657554547664655457486564645744714222.1119.929
Lista Resultat EsaRäisänen560820-01363556453643464655367465544634654213122.3108.730
Lista Resultat BerntBergström441213-01562556433438565546355445543633553912115.7105.331
Lista Resultat SiwBergström450629-01764556553645585745365485753755654814121.2119.832
Lista Resultat Else-MarieNyman370907-01373667564751795867478615754856755216433.3130.733
Lista Resultat GunnarNyman381102-00864656454545784746466525664846665114831.011734
Lista Resultat AndersSvensson560929-01554446443640664565455466664544764813420.8113.235
Lista Resultat LennartGustavsson450319-021635584535446103856497585654746664915118.9132.136
Lista Resultat RichardNordgård450827-01953545543539573754256444744747554713013.2116.837
Lista Resultat SörenJohansson540711-0075334543343445354434537565664454451167.7108.338
Lista Resultat TordNilsson520910-01674467574650665786467556655745855115619.1136.939
Lista Resultat JonnyPetersson540519-00952444432432453535345375543535554010912.996.140
Lista Resultat LarsHögberg530908-01053456543439563545356426553544744312419.2104.841
Lista Resultat StenWerndén330808-00463566553645664656457496774645855214624.012242
Lista Resultat JanHammarlund460510-01953546453540563555335405543534654012018.010243
Lista Resultat ChristerHaraldsson470922-04663557644646773556457497755777655615128.3122.744
Lista Resultat ThomasEriksson471021-0165344544353745355525640454463555411187.1110.945
Lista Resultat BengtDahlgren480426-01453456432537663544356425643634544011918.2100.846
Lista Resultat WeineKarlsson490101-0295244444343445354533537453352455361078.298.847
Lista Resultat RogerKarlsson490101-03053446443437564544345405543535543911613.9102.148
Lista Resultat GunnarÖster520104-0025344744353946355445541554352454371179.6107.449
Lista Resultat MarianneEriksson560207-02364666654649584858567567665756755415920.013950
Lista Resultat JanStrandh560828-04043446553539564735365445654645764813117.2113.851
Lista Resultat WernerPetersen390202-01052445443435563544356415643535533911523.391.752
Lista Resultat JanFrisk470714-01363556453239453455445395653645544312119.3101.753
Lista Resultat TomasLundström510916-0144344543343455453425538455353535381104.5105.554
Lista Resultat ChristerEvhammar530628-01763556553543573555356445634644664413124.5106.555
Lista Resultat AgnetaKjellberg530920-01153446443437554645455434543645544012015.7104.356
Lista Resultat KjellEricsson480702-01653456453439463546375434543544643912112.010957
Lista Resultat Per-IngeHallin480519-01553445443537463644245384453543553811313.699.458
Lista Resultat Per-OlofKarlsson470531-06653545343436564555454435433645343711622.493.659
Lista Resultat JanLagerborg470519-01853445343536553545356415633434643811516.498.660
Lista Resultat ChristinaLagerborg470313-02253546443539563645346425643644544112219.9102.161
Lista Resultat GunillaHägglund461009-01763445452538474755246445643745654512719.7107.362
Lista Resultat AlfBjörnberg460825-036665786647556981076679687776777776218530.9154.163
Lista Resultat IngerHedlund451106-01763547353541564576365476654655865113916.2122.864
Lista Resultat MarianneOlsson450725-01563546443540564645356445743644644312718.9108.165
Lista Resultat MatsRoliden450630-01953435443334554644356424644535744211817.2100.866
Lista Resultat GertVemmerstad450516-03563546543541553555356426543656554512823.6104.467
Lista Resultat IngvarTörn450128-01652445453537454545355404554534543911616.699.468
Lista Resultat EvaLindgren-Hård441121-02085778775761586857488596864857976018036.014469
Lista Resultat AndersLindeborg441016-01764555443541663755356465634645644313027.9102.170
Lista Resultat HansOlsson480720-013534656736456758666575651063637655115217.013571
Lista Resultat Ann-ChristinWiklund480810-02253556453541574565456474654635644313118.5112.572
Lista Resultat HansJohansson530421-01853455342536553444355384544524553811215.996.173
Lista Resultat JanGiese521108-01953455543539462544355385543534654011713.8103.274
Lista Resultat OssiKoukkula520807-01952445432534463444355385543644544011213.09975
Lista Resultat PerBlomstrand520624-02053556443439773856356505555735644513424.5109.576
Lista Resultat EvaVidmo511002-01963556443541573745357465644635644313023.010777
Lista Resultat ChristianDrapier500805-01253546443337574555355445543534654012117.7103.378
Lista Resultat RitvaEdvaldsson490821-01553445343536564655346444543644453911915.7103.379
Lista Resultat StenLarsson490613-008747576647537105868587648865975876318033.9146.180
Lista Resultat GöranHansson490316-02253435452435563544345395643635444011415.998.181
Lista Resultat RolfAnnerberg481215-02463466553442573545445426654533544112517.8107.282
Lista Resultat HansLarsson481204-01063556442540563655356445654625654412823.9104.183
Lista Resultat TommyLeidebrant480903-02953556543642473655357455653645654513219.8112.284
Lista Resultat BengtIvarsson441008-01953557453542574645456465653645654513323.011085
Lista Resultat BengtAlmgren440715-02063455443539563655255425554535744312425.898.286
Lista Resultat SörenJansson440209-02453555553541563555355425553635644212517.4107.687
Lista Resultat ElsaEricsson370624-00773557554647594656366505654745654714426.5117.588
Lista Resultat BoLundin370402-00953546453439564655357464653645544212722.5104.589
Lista Resultat HansStrömberg370216-00453446543539574655355455544634654212621.8104.290
Lista Resultat UlfSundqvist361001-003735784535475636664754851084749856015518.6136.491
Lista Resultat PerBonny360224-01043555443538564554245404644635433911720.896.292
Lista Resultat SuneSiesjö350406-01253545554541473645456445554645644412924.1104.993
Lista Resultat BörjeGustavson340407-00653446453438564544356424654644544212224.997.194
Lista Resultat SvenSkoglund300414-00653556453440563645456445544645654412825.5102.595
Lista Resultat UrbanBergman540125-01553345442434453534345364543534543710711.195.996
Lista Resultat LarsJonhammar540421-01653545555542673755355465755745775214021.5118.597
Lista Resultat LenaEriksson540529-00554556453441565654355444653535644112618.5107.598
Lista Resultat UlfWallenborg560228-02062445543538553645444404553534643911715.9101.199
Lista Resultat NiklasBergström570802-02154454453539553545445405554835854812715.3111.7100
Lista Resultat StefanAndersson570806-0164334543243245353524435454352454361038.694.4101
Lista Resultat OlleOldmar380523-01253446443437563665456465544645644312624.2101.8102
Lista Resultat TomOrhamn380820-01363556543542674755356484653745654513529.4105.6103
Lista Resultat IngerHovander430818-01863657553646694756477555765835855215334.6118.4104
Lista Resultat JanerikHård430812-01954456453541554644356425643745644412728.898.2105
Lista Resultat StureFastén430804-01853445443436563545345404543634543811413.4100.6106
Lista Resultat ArneWirdbo430702-02163556452541563655366455655635754713320.6112.4107
Lista Resultat BjörnPlahn430529-03963556454543584555356467545765675214128.3112.7108
Lista Resultat TomasNilsson420704-03853546443539574745456475564734554413021.5108.5109
Lista Resultat PeterBjuvberg420607-01953446443538474545355423553535733911925.793.3110
Lista Resultat RonnyKindblom411217-01253445443537564544355414544633533711519.495.6111
Lista Resultat RolfLiseborn401207-01843545443537544544356405543624543811518.996.1112
Lista Resultat UlfNordin400419-01243455442435463544355394442534543510915.693.4113
Lista Resultat StureLandgren390907-01052445442434343444335334543534433510213.788.3114
Lista Resultat KjellPehrson390905-00854457353642564565456466754645765013825.2112.8115
Lista Resultat BengtGustavsson390512-01053455443538663645346434643545544012124.696.4116
Lista Resultat MalcolmKvarnström381211-01053456443438554645355425654635554412421.5102.5117
Lista Resultat SusanneLagerqvist570809-02663557453543574755346464654645754613522.6112.4118
ENDAST 2 SLINGOR
Lista Resultat PerErlandsson450421-017636674546475736452754400000000009120.870.2
Lista Resultat IrmgardLarsson410103-00810477656365479575757860000000000011428.285.8
Lista Resultat ÅkeNäsman420316-017645564536445647554654700000000009121.369.7
Lista Resultat LeifAlmqvist420526-010745475526455746664575000000000009524.370.7
Lista Resultat ErnstEriksson460526-023645444455410000000000764364555458613.372.7
Lista Resultat JohnnyEidefors490728-01674691046686000000000005865656875611617.598.5
Lista Resultat BjörnPersson380620-00185769776661000000000051066787856212323.399.7
Lista Resultat HansEricson540224-013644664545440000000000667474376509414.579.5
Lista Resultat HansNielsen490923-027000000000056475546648465473755469416.877.2
Lista Resultat ThomasBjörkbom591113-008445564535410000000000585265865509110.180.9
Lista Resultat BjarneAndersen500728-001644675627470000000000454473495459213.278.8
Lista Resultat BirgitKallenvret490408-0277466867475500000000008954975976311830.987.1